Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Půjčka pro každého, levná online půjčka všem

Koupili jste nový dům a zjistili jste, že by bylo vhodné pořídit za auto vozík, pomocí kterého byste nově koupený dům vyklidili od nežádoucích věcí? Jenže finanční prostředky jste s koupí domu vypotřebovali a teď nemáte jak financovat vozík? Napadá Vás spoustu řešení, až dospíváte k tomu názoru, že by bylo vhodné si na tuto skutečnost půjčit?

Půjčka pro každého

Kde a jak takovou půjčku sehnat? Na internetu existuje mnoho společností, které nabízejí řešení klientům při těchto problémech, proto není již dnes tak snadné si vybrat společnost, neboť jich je právě mnoho. Ale co kdyby se právě teď před Vámi objevila nabídka od společnosti, která Vám nabídne půjčku podle Vašich představ?

Ano jsme společnost, která figuruje na trhu s půjčkami několik řad let, během této doby jsme získali spoustu potřebných zkušeností k tomu, abychom nabízeli lepší a lepší produkty pro své klienty. Co tedy nabízíme vzhledem k tomu, že si potřebujete půjčit na vozík?

Poctivá online půjčka z nebankovního zdroje

Při řešení tohoto problému svému klientovi nabídneme spotřebitelskou půjčku, která může dosáhnout výše až 300.000 Kč, kdy při sjednání této půjčky je nutné splnit naše podmínky. První z těchto podmínek zní tak, že nám musíte prokázat Váš příjem, což znamená, že nám doložíte, zda jste zaměstnán, podnikáte nebo pobíráte starobní důchod apod. Jakmile nám toto doložíte, je nutné splnit ještě dvě následující podmínky.

První z nich je ta, že nesmíte být v exekučním řízení. To znamená, že jako osoba nesmíte být zadlužena natolik, aby řešení dluhů vyvolalo exekuci. Současně s tím musíte splňovat třetí následující podmínku, která říká, že jako náš klient nesmíte mít bydliště na městském úřadu. Při splnění všech těchto tří podmínek Vám poskytneme spotřebitelskou půjčku, kdy při jejím sjednávání s Vámi jednáme ohleduplně a snažíme se vše uvést na pravou míru.

Nebankovní půjčka i po insolvenci

Pro své klienty, kteří jsou zadluženi, nabízíme řešení, ale má to jeden háček. Pokud situaci s dluhy vyřešíte insolvenčním řízením a následně toto řízení úspěšně dokončíte, tak Vám nabídneme půjčku po insolvenci, která může dosahovat až 50.000 Kč. S tím ale musíte splnit podmínku, kdy Váš příjem musí dosahovat nejméně 12.000 Kč.

To je vše, co nabízíme jako řešení pro Váš problém. Při jeho řešení pohlížíme na skutečnost individuálně, kdy veškeré námi poskytnuté půjčky pochází z bankovního i nebankovního sektoru a snažíme se pro své klienty najít ideální alternativu.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.